Консалтинг

Ми пропонуємо повний комплекс консультаційних послуг в галузі побудови систем електроживлення для адміністративно-офісних, промислових та житлових об’єктів. Проводимо аналіз та розрахунок електричних навантажень. Виконуємо розробку проектної і виконавчої документацій в розділі електрообладнання. Надаємо рекомендації по модернізації та удосконаленню існуючих систем електроживлення. Розробляємо проектні рішення по побудові  cистем електроживлення об’єктів: електроживлення офісних приміщень, електроживлення складських приміщень, електроживлення торгівельних приміщень, електроживлення лікарень та медичного обладнання, електроживлення дата центрів, електроживлення серверних і комутаційних кімнат. Проводимо вибір складових систем безперебійного живлення та систем гарантованого електроживлення: розрахунок потужності ДБЖ, розрахунок часу автономної роботи від акумуляторних батарей, розрахунок потужності ДЕС.

 

Монтаж

Ми застосовуємо передові новітні технології електромонтажних робіт з використанням сучасної техніки та матеріалів. Виконуємо електромонтаж силових мереж, монтаж металевих лотків та кабель ростів, прокладання кабелю, монтаж силових розподільчих щитів та АВР, електромонтаж дата центрів, електромонтаж в серверних та комутаційних приміщеннях, електромонтаж комп’ютерних мереж, електромонтаж мереж освітлення, електромонтаж побутових мереж, електромонтаж вентиляції та кондиціювання. Під замовлення виготовляємо розподільчі щити та щити АВР. Проводимо монтаж ДБЖ, пуско-налагоджувальні роботи по ДБЖ, сервісні та профілактичні роботи по ДБЖ, розрядні тести та аналіз стану акумуляторних батарей в ДБЖ, заміну АКБ в ДБЖ.

 

Постачання

При виконанні своїх проектів наша компанія використовує обладнання та матеріали провідних світових та вітчизняних виробників, серед яких EATON, ABB, Schneider Electric, General Electric, Siemens, Caterpillar, DKS, Світлові технології, ЗЗЦМ, Інтеркабель, Powerware, Yuasa, CSB, BB Battery. Ми в змозі в найкоротші терміни поставити замовникам весь спектр електротехнічної продукції: силові розподільчі щити, автоматичні вимикачі, конденсаторні установки, кабельно-провідникову продукцію, металеві лотки та кабель рости, світильники та монтажну арматуру. Новини компанії
Про компанію

Протягом всієї діяльності компанія прагне збільшувати ступінь своєї присутності у великих населених пунктах. Завдяки постійному моніторингу будівельної галузі краю нам вдається вигравати тендера на поставку на найбільші будівельні об'єкти краю. Станом на 2014 рік ми з упевненістю можемо сказати, що «На кожному третьому будівельному об'єкті краю присутній наша продукція».

Виникли питання?
Надіслати